Penzion Borovec - Ubytování Sedlnice

Penzion Borovec najdete v obci Sedlnice u sjezdu ze silnice spojující Frýdek – Místek s Novým Jičínem. Čekají tu na vás vybavené dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje. Najdete zde výhodné krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Klientům je poskytován pravidelný úklidový servis a výměna ložního prádla. Místo je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi i firemní klientelu. V okolí se nachází několik měst se zajímavými pamětihodnostmi či muzei věnovanými známým rodákům z tohoto kraje. K výletům vybízí blízká Chráněná krajinná oblast Poodří.

Penzion Borovec - Popis pokojů

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích s televizí. Sociální zařízení je společné na chodbě. K dispozici je společná kuchyně.

Penzion Borovec - Gastronomie

V blízkosti se nachází provozovna Gurmán - samoobslužná výdejna jídel a obchod s potravinami. V penzionu je možnost vlastního vaření ve společné kuchyni.

Penzion Borovec, Sedlnice - Okolí

V nedalekém Štramberku se nachází stejnojmený hrad nebo Valašský betlém. V městě Příbor můžete navštívit rodný dům Sigmunda Freuda. V Kopřivnici je k vidění muzeum automobilky Tatra, a také expozice na počest místního rodáka - Emila Zátopka. Rožnov pod Radhoštěm je znám především díky unikátnímu skanzenu. Několik kilometrů od ubytování začíná Chráněná krajinná oblast Poodří, zde můžete poznávat krásy přírody, a to jen několik kilometrů od Ostravy. Samotná Ostrava jakožto kulturní a sportovní centrum regionu nabízí mnoho aktivit pro trávení volného času. Každoročně se tu koná festival Colours of Ostrava nebo atletický mítink Zlatá tretra.

Penzion Borovec - Přístupnost

Místo je výborně dostupné automobilem - ze silnice spojující Frýdek - Místek s Novým Jičínem stačí sjet na obec Sedlnice a hned narazíte na Penzion Bukovec. Své osobní auto nebo i nákladní automobil můžete nechat na bezplatném parkovišti přímo u penzionu.

Další doporučené hotely v kraji

 Hotel Terasa

Hotel Terasa počet hvězdiček: 4

...

Adresa: Nad přehradou 670, Frýdek-Místek

Cena: 1 390 Kč

Hotel AD Landek

Hotel AD Landek nezadáno

Hotelová část apartmánového domu Landek se nachází 7 km severně od centra Ostravy. Součástí hotelu je sportovní a relaxační centrum, posilovna a krytý bazén....

Adresa: U Nemocnice 837/2, Ostrava

Cena: 1 255 Kč

AGROPENZION  Lhotka pod Ondřejníkem

AGROPENZION Lhotka pod Ondřejníkem nezadáno

Agropenzion Lhotka pod Ondřejníkem je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku....

Adresa: Lhotka 77, Kozlovice

Cena: 600 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace