ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - Ubytování Roztoky

Academic Hotel & Congress Centre nabízí kompletní hotelové a konferenční služby ve zcela moderních prostorách **** hotelu. Jedná se o nový, moderní hotel otevřen v prosinci 2006.

Našim hostům je k dispozici 51 pokojů s celkovým počtem 121 lůžek. 5 pokojů je jednolůžkových, 22 pokojů je dvoulůžkových a 24 pokojů je dvoulůžkových s možností přistýlky. Pro rodiny s dětmi jsou určeny „family rooms“ (dva pokoje s jedním vchodem). Všechny pokoje jsou velikostně nadstandardní, v pátem a šestém podlaží hotelu navíc s prostornou lodžií. Některé pokoje jsou přizpůsobeny pro pobyt invalidních nebo nepohyblivých hostů.

Hotel Academic je unikátní svou interiérovou výzdobou. Ta je pojata jako stálá výstavní galerie. Na chodbách ve 3. podlaží najdete čtyři velkoformátové unikátní fotografie Oldřicha Karáska z 60. let minulého století z Londýna. Chodbu ve 4. podlaží a hotelovou restauraci zdobí snímky hudebníků a herců od Olega Homoly z let 1978 – 1986.

Na výzdobě pokojů se podílelo 13 dalších českých fotografů. Každý pokoj obsahuje sérii tří fotografií od jednoho autora a dodává tím pokoji jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru.

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - Recepce

Recepce je Vám k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně.

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - Popis pokojů

Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří:

TV se satelitním příjmem telefon s přímou provolbou bezplatný vysokorychlostní internet koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů trezor minibar automatická klimatizace s možností vlastní regulace

Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny nejnovějšími typy ochranných a požárních systémů.

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - Gastronomie

Pro hotelové hosty i pro ostatní návštěvníky hotelu jsou k dispozici tři gastro provozy, mezi nimiž si každý host jistě vybere. Pro klidné večeře či obědy v příjemné atmosféře nabízíme restauraci v prvním podlaží hotelu, kde je sestaveno menu dle moderních gastronomických trendů s možností ochutnání jak české, tak mezinárodní kuchyně. V současné době již považujeme za standard, že je restaurace plně klimatizovaná, nekuřácká a vybavená dětskými sedačkami a koutkem na hraní.

Hotelová kavárna Galerie v lobby baru nad recepcí je místem, kde lze příjemně trávit chvíle před odjezdem, v průběhu přestávek konferencí nebo jen tak posedět u výborné kávy. Zde se každé dva měsíce střídají výstavy našich předních profesionálních i amatérských fotografů. Pro ty, kteří si chtějí užívat do ranních hodin, nabízíme Serpentine bar se čtyřmi bowlingovými dráhami, kulečníkovým stolem a tyčovým fotbálkem.

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - Přístupnost

Autobusová zastávka \"Tyršovo náměstí\" situována přímo před hotelem s dopravní dostupností 15 minut na stanici metra \"Dejvická\".

Vlakové nádraží vzdálené zhruba 500 metrů s přímým spojem do stanic \"Praha - Hlavní nádraží\" a \"Praha - Masarykovo nádraží\" s dojezdem 15 minut.

Letiště Václava Havla je vzdálené 13km.

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - Podmínky

Zrušení rezervace 24 hodin před příjezdem- zdarma

Zrušení rezervace méně jako 24 hodin- 100% z první noc propadá ve prospěch ubytovatele

 

 U slevových balíčků je vyžadována nevratná záloha ve výši 50%

Další doporučené hotely v kraji

Apartmán Apartmá Diana

Apartmán Apartmá Diana nezadáno

Nabízíme prostorný apartmán v přízemí rodinného domu. Dům se nachází ve středu obce Ostrá s výhledem na zahradu. Jedná se o útulné ubytování s rodinnou atmosférou....

Adresa: Ostrá 98, Lysá nad Labem

Cena: 350 Kč

Apartmán Apartmá Rakovník

Apartmán Apartmá Rakovník nezadáno

Nabízíme ubytování v samostatném apartmá, které se nachází v klidném prostředí historického centra města Rakovník. Parkování je zdarma přímo před apartmánem....

Adresa: Martinovského, Rakovník

Cena: 600 Kč

Apartmán Amanda

Apartmán Amanda nezadáno

Apartmán Amanda je v přízemí rodinného domu, na okraji centra lázeňského města Poděbrady....

Adresa: Husova 145, Poděbrady

Cena: na dotaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace