Apartmány Sting - Ubytování Ostrava

Apartmány Sting naleznete v historickém jádru Ostravy jen 500 metrů od známé Stodolní ulice, která je plná barů a diskoték. Čekají tu na vás vkusně zařízené apartmány, které ocení jednotlivci i rodiny s dětmi. V pokojích najdete vše co byste v zařízení tohoto typu čekali. V blízkosti se nachází nákupní centrum Nová Karolina, muzeum miniatur nebo galerie Kruh.

Apartmány Sting - Gastronomie

Využít můžete vlastní kuchyňský kout přímo v apartmánu. Případně v blízkosti najdete hned několik restaurací.

Apartmány Sting, Ostrava - Okolí

Ostrava jako kulturní i sportovní centrum regionu nabízí mnoho příležitostí k volnočasovým aktivitám různého druhu. Milovníci nočního života jistě ocení nedalekou Stodolní ulici. Pokud máte rádi kulturu navštivte Galerii Kruh či muzeum miniatur. V oblasti Dolní Vítkovice můžete vidět evropsky unikátní industriální výstavbu, ale i hudební kluby jako je například klub Heligonka. Každoročně se zde koná festival Colours of Ostrava. Díky výhodné poloze Ostravy můžete poznávat krásy nejen České republiky, ale i Polska a Slovenska.

Apartmány Sting - Přístupnost

K dispozici je parkování na přilehlém parkovišti za poplatek 4 euro. Je nutná rezervace.

Apartmány Sting - Další info

Wifi zdarma v apartmánu

Apartmány Sting - Podmínky

Obchodní a Storno podmínky1. Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

2. Zrušení pobytu zákazníkem

Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu marketa.hejlova@rksting.cz . Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.

Storno poplatky při zrušení pobytu:

do 14:00 dne předcházejícího příjezdu - žádný storno poplatekpo 14:00 dne předcházejícího příjezdu - cena za první nocpři nedojezdu (nenastoupení na pobyt) - 100% z ceny objednaných služeb

U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

3. Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

Další doporučené hotely v kraji

 Hotel Terasa

Hotel Terasa počet hvězdiček: 4

...

Adresa: Nad přehradou 670, Frýdek-Místek

Cena: 1 390 Kč

Hotel AD Landek

Hotel AD Landek nezadáno

Hotelová část apartmánového domu Landek se nachází 7 km severně od centra Ostravy. Součástí hotelu je sportovní a relaxační centrum, posilovna a krytý bazén....

Adresa: U Nemocnice 837/2, Ostrava

Cena: 1 255 Kč

AGROPENZION  Lhotka pod Ondřejníkem

AGROPENZION Lhotka pod Ondřejníkem nezadáno

Agropenzion Lhotka pod Ondřejníkem je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku....

Adresa: Lhotka 77, Kozlovice

Cena: 600 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace