3D apartments - Ubytování Praha

Vítejte v 3D apartments Praha Karlín, která se nachází v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Připravili jsme pro Vás ubytování ve 48 komfortních plně zařízených apartmánech s veškerým soukromím a pohodlím, na které jste zvyklí z domova. Součástí každého apartmánu je 1 nebo více ložnic a obývací pokoj s pohodlnou rozkládací pohovkou včetně kvalitní matrace užívanou jako přistýlka pro 1-2 osoby a s plně vybaveným kuchyňským koutem. Každý apartmán má jižně orientovaný balkón, LCD televizor se základní nabídkou kabelových programů UPC a zdarma Wi-Fi připojení k internetu.

Načerpejte energii pro Vaše pražské výpravy ve Wellness studiu s bazénem (17,5m) a po dlouhém dni si přijďte odpočinout a vychutnat chvilku klidu v sauně, whirlpoolu anebo parní lázni. Ať už jste v Praze obchodně, na kongresu, jako turista nebo za kulturou, 3D apartments budou po tuto dobu Vaším domovem. Od nás budete mít všude blízko - ať už za krásami Prahy, na výstavu, koncert nebo za obchodem. Za Vašimi zájmy se dostanete krásnou procházkou, na kole, tramvají nebo metrem (stanice Křižíkova 100m). Naše recepce se o vás postará denně v době od 8. do 20. hodiny. Po této době se o Vás postará naše Security Service, která Vás ubytuje při Vašem pozdním příjezdu. Můžete se těšit na profesionální služby, individuální přístup i netradiční zážitky, které Vás nabijí energií na každý den.

3D apartments - Recepce

denně od 8.hodiny do 20.hodiny

Po této době se o Vás při Vašem pozdním příjezdu postará naše Security Service.

REZERVACE NA TENTÝŽ DEN MŮŽE BÝT PROVEDENA NEJPOZDĚJI DO 18,00 HOD. TÉHOŽ DNE.

3D apartments - Popis pokojů

Nabízíme Vám pronájem následujících typů apartmánů:

Suite Double: předsíň, ložnice s manželskou postelí, šatna, koupelna se sprchovým koutem a WC v jednom, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou,   balkónem a rozkládací pohovkou s kvalitní matrací s možností až 2 přistýlek za poplatek - nutno rezervovat předem.

Large Suite: předsíň, 1.ložnice s manželskou postelí, 2.ložnice s jedním lůžkem, koupelna s vanou, WC zvlášť, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, balkónem a rozkládací pohovkou s kvalitní matrací s možností až 2 přistýlek za poplatek - nutno rezervovat předem.

Grand Suite: předsíň, 1.ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s dvěma samostatnými lůžky nebo s dvoulůžkem, koupelna s vanou, WC zvlášť, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, balkónem a rozkládací pohovkou s kvalitní matrací s možností až 2 přistýlek za poplatek - nutno rezervovat předem.

Superior Suite: Dvoupodlažní mezonetový apartmán s celkem 4 ložnicemi - všechny s manželskou postelí a 2 koupelnami - na každém podlaží vždy 2 ložnice, 1 koupelna a 1 šatna, v nižším podlaží se nachází společný velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, balkónem a rozkládací pohovkou s kvalitní matrací s možností až 2 přistýlek za poplatek - nutno rezervovat předem.

3D apartments - Přístupnost

Z letiště: Autobusem 119 do Nádraží Veleslavín. Zde musíte přestoupit na metro \"A\" a dojet na Můstek. Na Můstku přestoupit na linku \"B\" a dojet do stanice Křižíkova. Kupte si lístek MHD za 32Kč

Z Hlavního nádraží: Metrem \"C\" jednu stanici na Florenc, kde musíte přestoupit na linku \"B\" a opět jet pouze jednu stanici na Křižikovu. Lístek MHD za 24Kč

Z autobusového nádraží Florenc: Je to metrem \"B\" do stanice Křižíkova, nebo tramvají 3 a 8 do zastávky Křižíkova. Lístek MHD za 24Kč

Zastávka tramvaje i metra je od našich apartmánů zvdálena 100m. Při cestě z tramvaje zabočte doprava na prvním rohu ve směru jízdy. Při východu z metra se dejte pravým východem a opět vpravo. Až dojdete na křižovatku Thámovy a Křižíkovy, dejte se vlevo směrem k supermarketu Albert. Vchod do naší recepce je v pasáži hned vedle Alberta, dejte se po prvních venkovních schodech nahoru a dorazíte do naší recepce. 

3D apartments - Další info

DŮLEŽITÉ: REZERVACE, KTERÁ NEBUDE OBSAHOVAT DETAILY PLATNÉ KREDITNÍ KARTY, BUDE POVAŽOVÁNA POUZE ZA POPTÁVKU, KTERÁ PLATÍ MAXIMÁLNĚ 48 HODIN V PŘÍPADĚ REZERVACE OD NÁSLEDUJÍCÍHO TÝDNE A POTVRZENA BUDE POUZE PO UVEDENÍ TĚCHTO ÚDAJŮ DO REZERVACE. V PŘÍPADĚ REZERVACE NA TENTÝŽ DEN A NEBO NA DANÝ TÝDEN JE NUTNÉ UVÉST DETAILY IHNED S REZERVACÍ, JINAK NEBUDE MOCI BÝT REZERVACE POTVRZENA. DŮLEŽITÉ: Vezměte, prosím, na vědomí, že nejpozději jeden týden před Vaším příjezdem provedeme předautorizaci Vaší platné kreditní karty pro celou dobu Vašeho rezervovaného termínu. Jestliže na ní nebude dostatek peněz, požádáme Vás o okamžité doplnění finančních prostředků na váš účet, abychom mohli provést tento postup. V případě, že prostředky tentýž den nedoplníte, bude Vaše rezervace zrušena. Děkujeme za pochopení a respektování našich podmínek.

Dětská postýlka na vyžádání: 5 EUR/dítě/noc,

Přistýlka na vyžádání: 20 EUR/noc,

Garážové stání na vyžádání: 10 EUR/auto/noc,

Vstup do Wellness studia s bazénem dle interních pravidel a pokynů Klubu. NUTNÁ REZERVACE na recepci 3D Apartments !

Děti do 16ti let - vstup povolen pouze mezi 9AM a 4PM, VEZMĚTE S SEBOU SVÉ VLASTNÍ OSUŠKY !

Na vstup do Wellness studia nevzniká automatický nárok !!!

V případě nevyužití služeb Wellness studia ať již z důvodů na straně klienta nebo na straně 3D apartments či Klubu nemá klient nárok na vrácení jakékoliv, byť i poměrné, částky.

WiFi internet - zdarma připojení v každém apartmánu. Možnost praní prádla ve všední dny nebo dle dohody za poplatek: 135 CZK /1 pračka.

Úklid - kromě víkendů a svátků.

Prosím, vezměte na vědomí, že ručníky se vyměňují po každé 3.noci při minimálním pobytu 6 dní a více, ložní prádlo se mění 1x v polovině pobytu při minimálním pobytu 10 dní a více - jinak za poplatek na požádání na recepci.

REZERVACE NA TENTÝŽ DEN MŮŽE BÝT PROVEDENA NEJPOZDĚJI DO 18.00 HOD TÉHOŽ DNE.

Zvláštní storno podmínky: V období od 23. prosince 2013 do 6. ledna 2014 v případě zrušení Vaší rezervace provedené 14 dní a méně před příjezdem Vám bude účtována cena za celý pobyt. Týká se všech rezervací zasahujících byť jen jedním dnem do uvedeného období. Rovněž pro toto období bude stržena částka z Vaší kreditní karty již 1 týden před plánovaným příjezdem. Doplňte si, prosím, finanční prostředky na Váš účet neboť v případě, že na Vašem účtu nebude dostatek prostředků k pokrytí celého pobytu, budeme nuceni Vaši rezervaci zrušit. Děkujeme za pochopení a za respektování našich speciálních podmínek pro toto období.

Stejné zvláštní stornopodmínky platí v období Velikonoc, tedy od 27. 3. do 2.4.2013.

3D apartments - Podmínky

Všeobecné ubytovací podmínky

3D APARTMENTS Praha

 Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VUP“) upravují vzájemný smluvní vztah mezi provozovatelem budovy 3D APARTMENTS Praha na adrese Křižíkova 213/44, Karlín, 186 00 Praha 8 (dále jen „3D APARTMENTS“), kterým je společnost SI KARLIN, s.r.o.,  IČ 030 56 864, se sídlem Křižíkova 213/44, Karlín, 186 00 Praha 8, zapsaná do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 227024 (dále jen „provozovatel“) a fyzickou nebo právnickou osobou, která má zájem o ubytování v objektu 3D APARTMENTS a vstupuje za tímto účelem do smluvního vztahu s provozovatelem (dále jen „klient“).

 

 

I.           Obecná ustanovení, kterými se řídí ubytování v 3D APARTMENTS

1.1.     Předmět smluvního vztahu mezi provozovatelem a klientem

Provozovatel poskytuje v objektu 3D APARTMENTS klientům ubytování v apartmánech (pronájem bytů). Předmětem smluvního vztahu mezi provozovatelem a klientem je zejména závazek provozovatele umožnit klientovi ubytování v 3D APARTMENTS formou nájmu v potvrzeném rozsahu a kvalitě a závazek klienta zaplatit provozovateli smluvenou cenu (nájemné).

 

Aktuální nabídka služeb poskytovaných v objektu 3D APARTMENTS je uvedena v prezentačních materiálech provozovatele a na internetové adrese http://3dapartments.cz/. Údaje v prezentačních materiálech a na uvedené internetové adrese mají pouze informativní charakter a nemají vliv na obsah smlouvy uzavřené mezi klientem a provozovatelem. Chyby a nepřesnosti uvedené v prezentačních materiálech či na internetové adrese provozovatele nejsou pro provozovatele zavazující, neboť závazný je v tomto směru pouze rozsah služeb a cenové a jiné podmínky potvrzené emailem provozovatelem na základě klientovy objednávky či požadavku na rezervaci (dále jen „voucher“). Podmínky uvedené ve voucheru platí pro všechny osoby, které budou ubytovány spolu s klientem.

 

Klient bere na vědomí, že služby poskytované v objektu 3D APARTMENTS mohou být klientovi nabízeny rovněž prostřednictvím internetové adresy či aplikace přes libovolnou platformu (dále jen \"portál\"), provozovanou třetí osobou (dále jen „provozovatel portálu“), s níž je provozovatel ve smluvním vztahu. Ohledně informací, chyb a nepřesností uvedených provozovatelem portálu na internetové adrese či portálu platí obdobně předchozí odstavec. Smluvní vztah klienta a konkrétního provozovatele portálu se řídí vlastními podmínkami provozovatele portálu.

 

Ceny služeb poskytovaných v objektu 3D APARTMENTS se řídí platným ceníkem provozovatele, který je uveřejněn na internetové adrese: http://3dapartments.cz/, záložka „Ceník\".

 

Provozovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. nečekané poruchy dodávky některých služeb jako např. voda, teplo a teplá voda, elektřina, zásah vyšší moci), změnit dohodnuté cenové i jiné podmínky ubytování. Takovéto změny je provozovatel povinen oznámit klientovi bez zbytečného odkladu. Nesouhlasí-li klient s těmito změnami, je oprávněn bez zbytečného odkladu pobyt zrušit. V takovém případě se neaplikují storno podmínky dle čl. 2.3 těchto VUP a klient obdrží zpět zaplacenou cenu v rozsahu nespotřebovaných služeb.

1.2.     Vznik smluvního vztahu mezi provozovatelem a klientem

Smluvní vztah mezi klientem a provozovatelem vzniká potvrzením klientovy objednávky či požadavku na rezervaci ze strany provozovatele či provozovatele portálu, na základě informací obdržených od klienta v jeho objednávce nebo požadavku na rezervaci. K ubytování v 3D APARTMENTS opravňuje klienta voucher, zaslaný klientovi provozovatelem či provozovatelem portálu jako potvrzení klientovy objednávky či požadavku na rezervaci, učiněné klientem některým z níže uvedených způsobu:

prostřednictvím internetové adresy či portálu provozovaného provozovatelem portálu,prostřednictvím internetové adresy provozovatele na adrese http://3dapartments.cz/ v sekci rezervace, telefonicky na číslo +420 727 830 281 či na emailovou adresu provozovatele booking@3dapartments.cz, neboosobně na recepci provozovatele.

1.3.     Obecné podmínky, jimiž se řídí smluvní vztah mezi provozovatelem a klientem

a)          Klient a osoby ubytované společně s klientem mají právo:

být dostatečně a úplně informováni provozovatelem nebo provozovatelem portálu o objednaných a potvrzených službách, tj. jejich rozsahu, termínu a ceně.na poskytnutí klientem objednaných, provozovatelem nebo provozovatelem portálu potvrzených a klientem zaplacených služeb, a to v potvrzeném rozsahu a kvalitě.

 

b)          Klient má při ubytování v 3D APARTMENTS vůči provozovateli následující povinnosti a je povinen vzít na vědomí a respektovat následující omezení a zákazy:

Smluvní vztah mezi provozovatelem a klientem se řídí právním řádem České republiky, zejména občanským zákoníkem, smlouvou, těmito VUP a dalšími případnými směrnicemi či předpisy provozovatele, upravujícími blíže podmínky služeb, které klient čerpá, které mohou být provozovatelem jednostranně měněny a klient je povinen řídit se a dodržovat vždy jejich aktuální znění, které je viditelně vystaveno ve veřejných i soukromých prostorách objektu 3D APARTMENTS (např. domovní řád, provozní řád parkoviště apod.). Klient je povinen se se všemi uvedenými dokumenty předem pečlivě seznámit, protože jsou nedílnou součástí smluvního vztahu mezi provozovatelem a klientem, a při výkonu svých práv je klient povinen se jimi vždy řídit. Klient je srozuměn, že v případě porušení jakékoli povinnosti klienta či překročení jakéhokoli omezení či zákazu dle uvedených dokumentů může být s klientem okamžitě ukončen smluvní vztah v souladu s čl. 2.5. VUP.Klient odpovídá za pravdivost údajů, které uvádí v objednávce nebo požadavku na rezervaci, zaslané provozovateli. Případné změny údajů (zejména počtu osob) je klient povinen neprodleně oznámit provozovateli.Klient je povinen pečlivě si překontrolovat správnost údajů uvedených ve voucheru. Při zjištění jakékoli nesrovnalosti je klient povinen neprodleně kontaktovat provozovatele emailem booking@3dapartments.cz nebo telefonicky na čísle +420 727 830 281.Klient je povinen potvrdit vznik smluvního vztahu s provozovatelem svým podpisem na nájemní nebo jiné obdobné smlouvě, která mu bude předložena při nástupu k ubytování.Klient je oprávněn před zahájením ubytování zrušit potvrzenou objednávku/požadavek na rezervaci za předpokladu dodržení stornovacích podmínek v souladu s čl. 2.3. VUP.Klient je oprávněn reklamovat případné vady poskytovaných služeb v souladu s písm. d) této části 1.3. VUP.Klient je povinen zaplatit provozovateli v požadovaném termínu  plnou cenu za ubytování a čerpání jiných služeb v objektu 3D APARTMENTS.V případě, že zaviněním klienta, resp. některé z osob užívajících služby spolu s klientem, či jejich hostů, bude v kterémkoli prostoru objektu 3D APARTMENTS včetně apartmánů, balkónu a teras, společných vnitřních i venkovních prostor, výtahů a garáží způsobena provozovateli, resp. na majetku jiného uživatele, jakákoli majetková újma (např. na zařízení a vybavení pronajatého apartmánu), je klient povinen neprodleně provozovateli nebo poškozenému uhradit náklady na její odstranění.Další užívání služeb klientem po skončení smluvního vztahu se považuje za užívání prostor v objektu 3D APARTMENTS bez právního důvodu se všemi důsledky vyplývajícími z občanskoprávních a trestně právních předpisů. Pokud klient užívá apartmán i po skončení smluvní vztahu a nepředá jej provozovateli, je provozovatel oprávněn na náklady klienta vstoupit do apartmánu a nechat z něj vyklidit veškeré movité věci tam se nacházející a na náklad klienta je nechat uskladnit, zpeněžit a z výsledku zpeněžení uspokojit své pohledávky proti klientovi, popřípadě tyto věci nechat zlikvidovat, mají-li vzhledem k výši dluhu klienta zanedbatelnou hodnotu.

c)           Kontakty na provozovatele

Pro účely jakýchkoli dotazů klienta ohledně ubytování v 3D APARTMENTS je k dispozici emailová adresa booking@3dapartments.cz nebo telefonická linka +420 727 830 281.

d)          Podmínky pro reklamaci poskytovaných služeb

Klient je povinen své námitky na kvalitu poskytovaných služeb a požadavky neprodleně provozovateli oznámit.

V případě reklamace je klient povinen uplatnit své požadavky na závady bez zbytečného odkladu přímo v průběhu pronájmu tak, aby mohly být odstraněny ještě během čerpání služby. Pokud nebude reklamace podána okamžitě po zjištění problému, zmenšuje se nebo zaniká nárok klienta na náhradu později vzniklých škod, kterým by mohl včasným podáním zabránit. Rozhodnutí o oprávněnosti reklamace, jakož i o způsobu či o případné výši náhrady je zcela na uvážení provozovatele.

 

 

II.        Zvláštní podmínky smluvního vztahu mezi provozovatelem a klientem při ubytování v 3D APARTMENTS

2.1.     Nástup k ubytování

Klient se za účelem nástupu k ubytování hlásí u personálu recepce v provozní době recepce. Plánuje-li klient nastoupit ubytování mimo provozní dobu recepce, která je uvedena na internetové adrese http://3dapartments.cz/, je povinen informovat o tom provozovatele vždy alespoň 2 hodiny předem. Kontaktní údaje nalezne klient ve voucheru, v těchto VUP a na uvedené internetové adrese.

Při nástupu k ubytování se klient v recepci objektu 3D APARTMENTS prokáže platným občanským průkazem, cestovním pasem nebo jiným obdobným průkazem totožnosti, pokud jej provozovatel uzná za dostatečný. Bez uvedeného prokázání není nástup k ubytování klientovi umožněn.

K žádosti provozovatele je klient, který není státním občanem České republiky, povinen při nástupu k ubytování rovněž osobně vyplnit tiskopis určený k plnění povinnosti provozovatele oznámit policii ubytování cizince.

Po splnění uvedených formalit personál recepce klienta ubytuje a poskytne mu další informace k ubytování či k jiným objednaným službám.

2.2.     Cena za ubytování a její úhrada

Cena za ubytování (nájemné) uvedená v ceníku provozovatele již zahrnuje náklady provozovatele vynaložené v souvislosti se zajištěním následujících služeb pro klienta spojených s ubytováním: ručníky a povlečení, úklid apartmánů, úklid společných prostor budovy, spotřeba elektřiny ve společných prostorách budovy, ostraha areálu, dodávky elektřiny, vody a tepla do apartmánu a odvoz komunálního odpadu.

 

Klient může cenu za ubytování (nájemné) uhradit některým z níže uvedených způsobů:

při nástupu k ubytování u personálu recepce v hotovosti či platební (kreditní) kartou oproti příjmovému dokladu vystavenému provozovatelem,před příjezdem, dálkovou platbou z bankovního účtu přes internet pomocí platební (kreditní) karty. Cena bude v tomto případě uhrazena v den provedení rezervace. Jedná se o non-refundable rezervaci, přičemž cena za ubytování se snižuje na 90% původní ceny,po předchozí dohodě s provozovatelem na základě vystaveného účetního dokladu (faktury), dle sjednaných individuálních podmínek.

2.3.     Stornovací podmínky

Klient je oprávněn objednávku či rezervaci ubytování bezplatně zrušit nejpozději 7 dní před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje vždy písemnou formu (postačí i forma elektronická s doručenkou). Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas doručení písemného oznámení (přečtení emailu dle doručenky). Za zrušení ubytování v níže uvedených pozdějších termínech je klient povinen zaplatit stornopoplatek a je srozuměn s tím, že mu bude na příslušnou částku dokončena předautorizace jeho platební (kreditní) karty.

Stornopoplatky se účtují za každý apartmán při stornu:

Při stornu 7 dnů a méně přede dnem nástupu k ubytování až do skončení dne (do 12 PM), předcházejícího dni nástupu k ubytování, stornopoplatek činí 100% z ceny 1. nociPři nedojezdu klienta (nepřevzetí apartmánu), při stornu v den nástupu k ubytování nebo při zkrácení ubytování během pobytu stornopoplatek činí 100% z ceny objednaného pobytu.

U Silvestrovských a Velikonočních objednávek, které zasahují byť jen 1 nocí do období od 28.12. aktuálního roku do 3.1. včetně roku následujícího a u období od Zeleného čtvrtka do dne následujícího po Velikonočním pondělí včetně se cena za celou rezervaci platí v den provedené rezervace a platí tyto STORNOPODMÍNKY: V případě zrušení rezervace, nedojezdu nebo zkrácení rezervace se již zaplacená částka za rezervaci apartmánu klientovi nevrací.

2.4.     Práva a povinnosti klienta při ubytování v apartmánu

a)          Klient a osoby ubytované s klientem mají následující oprávnění

nerušeně užívat pronajatý apartmán obvyklým způsobem,užívat objekt 3D APARTMENTS v přiměřeném rozsahu, užívat výtah, připojení k internetu (WIFI) a ke kabelové UPC TV, přičemž vše je hrazeno již v nájemném,přijímat hosty v pronajatém apartmánu pouze v době od 8:00 do 21:00.

b)          Povinnosti klienta a osob ubytovaných s klientem

Vedle ostatních upozornění, omezení a zákazů uvedených v části 1.3. těchto VUP, je klient povinen při užívání pronajatého apartmánu vzít na vědomí a respektovat i upozornění, omezení a zákazy vyplývající z následujících podmínek:

Klient je povinen užívat pronajatý apartmán tak, aby na něm a jeho příslušenství a zařízení nedocházelo k žádným škodám.Klient je povinen bez zbytečného odkladu oznámit jakékoliv poškození a nutnost oprav v pronajatém apartmánu nebo jeho příslušenství či zařízení provozovateli. Nesplněním této povinnosti se klient vystavuje nebezpečí, že za následky majetkové újmy ponese odpovědnost.Klient není oprávněn provádět v pronajatém apartmánu jakékoli stavební úpravy, rekonstrukce nebo jiné obdobné úpravy.Klient je povinen předat provozovateli pronajatý apartmán ke dni skončení nájmu, a to ve stavu odpovídajícím běžnému opotřebení.Klient je povinen umožnit provozovateli na základě jeho předchozího oznámení, aby pověřený zástupce provozovatele v době od 10:00 do 19:00 vstoupil do apartmánu k provedení kontroly stavu apartmánu a způsobu jeho užívání ze strany klienta. Oznámení o zamýšlené kontrole je provozovatel povinen učinit nejméně 48 hodin předem. Provozovatel je v případě nesoučinnosti klienta oprávněn vstoupit do apartmánu i v době nepřítomnosti klienta.V případě poškození, zničení nebo odcizení jakékoli věci klienta v objektu 3D APARTMENTS ze strany třetích osob neodpovídá provozovatel klientovi za vzniklou majetkovou újmu.Provozovatel, resp. jím pověřené osoby (pokojské) mají právo ke vstupu do pronajatého apartmánu, za účelem pravidelného týdenního úklidu, a to i za nepřítomnosti klienta.Wellness centrum provozuje v objektu 3D APARTMENTS externí společnost, která si stanoví vlastní podmínky pro jeho provoz, které je klient povinen respektovat a řídit se jimi. Kapacita centra je omezená a vstup může být omezen. Děti do 16 let mohou wellness centrum využívat jen od 9:00 do 16:00.O víkendech a svátcích není k dispozici úklidová služba.O přistýlku je třeba požádat alespoň 1 den předem.Klientovi není povoleno vstupovat do prostor objektu 3D APARTMENTS se zvířetem.Všechny prostory 3D APARTMENTS včetně apartmánů, balkónu a teras, společných vnitřních i venkovních prostor, výtahů a garáží jsou striktně nekuřácké a v případě porušení zákazu kouření bude klientovi účtována pokuta 5.000,- Kč / 200 EUR za každé zjištěné porušení tohoto zákazu.

2.5.     Ukončení smluvního vztahu při ubytování v apartmánu

Ubytování v objektu 3D APARTMENTS (pronájem apartmánu) skončí některým z níže uvedených způsobů:

uplynutím sjednané doby ubytování,na základě dohody provozovatele a klienta,písemnou výpovědí provozovatele bez výpovědní lhůty, podanou z důvodu, že klient je více než patnáct dní v prodlení s úhradou nájemného, nebo pokud klient, resp. jeho návštěva, poruší jinou povinnost vážící se k užívání apartmánu, kterou je klient povinen dodržovat.písemnou výpovědí klienta bez výpovědní lhůty, podanou z důvodu, že provozovatel i přes písemné upozornění klienta vážně poruší některou z podmínek pronájmu apartmánu, které je povinen dodržovat, a nezjedná-li ani do 5-ti dnů od obdržení písemného upozornění nápravu,provozovatel je oprávněn ubytování zrušit, pokud klient při dálkové platbě kartou nedodá detaily platební (kreditní) karty anebo pokud tyto detaily budou neúplné či záměrně nepravdivé anebo pokud nebude na platební (kreditní) kartě dostatek prostředků pro provedení předautorizace celé objednané služby a pokud ani po telefonickém nebo e-mailovém vyzvání klient neopraví údaje platební (kreditní) karty anebo nenavýší finanční prostředky na svém účtu tak, aby mohla být provedena předautorizace (netýká se mimořádných termínů - viz čl. 2.3 storno podmínky), dále je-li uskutečnění pobytu ztíženo nebo ohroženo, či utrpí-li následkem nepředvídatelných mimořádných okolností, které nebylo možné při uzavírání smlouvy (vytvoření rezervace) předvídat. Zrušení pobytu je provozovatel povinen oznámit klientovi bez zbytečného odkladu. V tomto případě obdrží klient peníze za sjednané a ještě nevyužité služby v adekvátní výši zpět stejným způsobem, jakým pobyt platil (platební či kreditní kartou, v hotovosti, bankovním převodem). Zároveň nemá klient nárok na žádné další náhrady.III.     Ochrana osobních údajů klientů

Klient zasláním své objednávky nebo požadavku na rezervaci výslovně souhlasí s tím, že provozovatel je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zpracování objednávky či požadavku rezervace klient poskytl. Předané osobní údaje klienta uvedené v objednávce nebo rezervaci pobytu použije provozovatel pouze pro uzavíraný smluvní vztah s klientem.

IV.      Závěrečná ustanovení

Tyto VUP vstupují v platnost a nabývají účinnosti dne 1. 7. 2016 a nahrazují veškeré dosavadní obchodní podmínky provozovatele týkající se ubytování v 3D APARTMENTS.

Provozovatel si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu těchto VUP s účinky do budoucna.

Změny a doplňky těchto podmínek mohou být individuálně pro konkrétního klienta upraveny výlučně písemnou smlouvou uzavřenou s klientem. Na poskytnutí individuálních podmínek klient nemá nárok.

Klient vyjadřuje souhlas se zněním těchto VUP okamžikem zaslání objednávky či požadavku na rezervaci provozovateli či provozovateli portálu a tento svůj souhlas klient stvrzuje podpisem na smlouvě, která mu bude předložena při nástupu k ubytování, v níž bude odkaz na tyto VUP.

Provozovatel a klient se zavazují řešit veškeré případné spory vznikající ze vzájemného smluvního vztahu a v souvislosti s ním nejprve pokusem o smír. Dožádaná smluvní strana je povinna se účastnit jednání do 1 (jednoho) týdne od požádání druhou stranou. V případě nevyřešení smírnou cestou do 30 (třiceti) dní, budou všechny spory vznikající ze vzájemného smluvního vztahu provozovatele a klienta a v souvislosti s ním rozhodovány s konečnou platností příslušnými soudy České republiky.

 

Další doporučené hotely v kraji

Hotel  Pohoda

Hotel Pohoda počet hvězdiček: 4

HOTEL POHODA garni nabízí ubytování v Praze rodinného typu, ideálně umístěné v klidné vilové čtvrti u stanice metra A „SKALKA“, pouhých 15 minut od historického centra Prahy.HOTEL POHODA garni je členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a je oficiálně klasifikován jako čtyřhvězdičkový hotel....

Adresa: Kralovická 27, Praha

Cena: 1 430 Kč

Penzion 4 Arts Suites

Penzion 4 Arts Suites počet hvězdiček: 4

4 Arts Suites - Toto jedinečné rezidence otevřen v březnu 2015 a nabízí 15 apartmánů tematické neobvykle popisující nejznámějších pražských hudebníků, umělců a writters. Krásná umělecká díla Josefa Čapka, knihovnu plnou Kafkovy knihy, evidenci Dvořáka a Smetany k dispozici pro poslech přímo z gramofonu...

Adresa: Rybná 3, Praha

Cena: na dotaz

Hotel 7 Tales Suites

Hotel 7 Tales Suites nezadáno

7 Tales Suites **** rezidence nabízí svým hostům jedinečnou zkušenost díky speciální konstrukci a vybavení v pojetí tradičních českých příběhů se šťastným koncem. Každý apartmán má modrá-ray přehrávač s filmem (v různých jazycích) typické pro českou kinematografii a historie....

Adresa: Karlova 21, Praha

Cena: na dotaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace