AA Pension Hoffmann Praha - Ubytování Praha

Kromě pokojů nabízíme posezení pro kuřáky i nekuřáky na 2 venkovních tersách - kryté a otevřené, které jsou vybaveny zahradním nábytkem. Naší předností je bezplatné užívání uzavřeného parkoviště v ohrazeném objektu a bezplatný vysokorychlostní internet se signálem dostupným v pokojích, v ostatních prostorách i na terasách. Pro zájemce poskytujeme bohaté kontinentální snídaně s teplým chodem. Na požádání rezervujeme vstupenky na kulturní akce. Podáváme turistické informace, praktická doporučení pro návštěvníky Prahy atd.

AA Pension Hoffmann Praha - Popis pokojů

K dispozici je jednolůžkový, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, vysokorychlostní bezdrátový internet, televizi s plochou obrazovkou, varnou konvici, vysoušeč vlasů, společnou chladničku a společnou jídelnu pro podávání snídaní. Internetový signál pokrývá rovněž venkovní terasy.

AA Pension Hoffmann Praha - Gastronomie

V penzionu nabízíme pro zájemce bohaté kontinentální snídaně. V průběhu dne se můžete najíst ve 100 metrů vzdálené restauraci nebo si nakoupit jídlo v potravinách u restaurace. V docházkové vzdálenosti jsou další restaurace, pizzerie, pivnice, supermarkety Lidl, Kaufland a další.

AA Pension Hoffmann Praha, Praha - Okolí

Vedle penzionu se rozkládá rozsáhlý centrální park, který vybízí k procházkám a cyklistickým vyjížďkám do Dalejského údolí a chráněné krajinné oblasti Prokopského údolí, golfové hřiště Motol, krytá tenisová hala, krytá zimní hala, fitnesscentra atd.

V blízkém okolí jsou nákupní střediska Lužiny, Luka, Galerie Nové Butovice, Metropole Zličín, supermarkety Lidl, Kaufland, Tesco, Globus, sídla velkých firem jako Siemens, SAP, Trumpf, Accenture, Trigema, ČSOB, autosalony Mercedes, Subaru, Hyundai, Kia, velkoprodejny Makro, Sconto, IKEA, XXLutz, Moebelix, Jysk, dále pak nemocnice Motol, Na Homolce, oční klinika Nové Butovice, zubní klinika, \"Německá čvrť\" s německou školkou a školou a \"Britská čtvrť\".

AA Pension Hoffmann Praha - Přístupnost

Stanice hromadné dopravy - autobusová zastávka Nová Kolonie linky č.174 spojující penzion se stanicemi metra Luka na trase B a Nemocnice Motol na trase A, se nachází pouhé 3 minuty chůze od ubytování. Pokud přijedete autem nebo na motorce, zaparkovat můžete na uzavřeném parkovišti v objektu penzionu. Pro každý pokoj je k dispozici parkovací místo v objektu.

Další doporučené hotely v kraji

Hotel  Pohoda

Hotel Pohoda počet hvězdiček: 4

HOTEL POHODA garni nabízí ubytování v Praze rodinného typu, ideálně umístěné v klidné vilové čtvrti u stanice metra A „SKALKA“, pouhých 15 minut od historického centra Prahy.HOTEL POHODA garni je členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a je oficiálně klasifikován jako čtyřhvězdičkový hotel....

Adresa: Kralovická 27, Praha

Cena: 1 430 Kč

Apartmán 3D apartments

Apartmán 3D apartments počet hvězdiček: 3

Vítejte v 3D apartments Praha 8 Karlín, umístěném v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Od nás budete mít blízko za krásami a pamětihodnostmi Prahy, na výstavu, koncert či za obchodem....

Adresa: Křižíkova 213/44, Praha

Cena: 1 550 Kč

Penzion 4 Arts Suites

Penzion 4 Arts Suites počet hvězdiček: 4

4 Arts Suites - Toto jedinečné rezidence otevřen v březnu 2015 a nabízí 15 apartmánů tematické neobvykle popisující nejznámějších pražských hudebníků, umělců a writters. Krásná umělecká díla Josefa Čapka, knihovnu plnou Kafkovy knihy, evidenci Dvořáka a Smetany k dispozici pro poslech přímo z gramofonu...

Adresa: Rybná 3, Praha

Cena: na dotaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace