Apartmán Amanda - Ubytování Poděbrady

Apartmán Amanda je v přízemí rodinného domu, na okraji centra lázeňského města Poděbrady. Apartmán je za okrajem placených parkovacích zón, parkovat můžete zdarma přímo před vchodem do domu.

Apartmán Amanda v Poděbradech je prostorný vybavený byt s velkou předsíní, kuchyní a dvěma pokoji a bezplatnou WIFI.

Maximální kapacita ubytování je pět míst pro dospělé, ke kterým můžeme ještě přidat dětskou postýlku nebo přistýlku pro dítě do šesti přistýlku.

Apartmán Amanda - Popis pokojů

Do apartmánu vstupujete z přízemní chodby domu, do prostorné haly.

Z haly jsou dveře do pokojů, kuchyně s rozkládacím lůžkem a dveřmi do sociálních zařízení.

Součástí vybavení je povlečení, ručníky, utěrky, toaletní papír, papírové kapesníky, ubrousky, tekuté mýdlo, šampóny, čistící a úklidové prostředky.

Hosty čeká i lahev Poděbradky a poděbradské Lázeňské oplatky.

Kuchyň v apartmánu Amanda je vybavena kuchyňskou linkou s nádobím, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, pečící troubou s grilem se dvěma elektrickými plotýnkami.

V kuchyni je umístěno rozkládací jednolůžko.

Apartmán Amanda, Poděbrady - Okolí

V protějším domě je malá pekárna s výborných chlebem a pečivem, kousek od apartmánu jsou dvě restaurace Čínská restaurace Na Ostende a restaurace Lovas & Lovas.

Náměstí je z apartmánu 10 minut pěší chůze. Na náměstí se také dostanete i příjemnou procházkou alejí s parkovou úpravou podél řeky Labe. Cesta vede dál ke kotvišti parníků, nebo můžete pokračovat po cyklostezce podél řeky kolem hospůdek na soutok řek Labe a Cidlina a dál na Slovanské Hradiště. K cestě můžete využít i vyhlídkový vláček.

Poděbrady jsou lázeňské město, pramení zde minerální voda Poděbradka, město je plné parků, zeleně a vodních ploch.

Apartmán Amanda - Další info

V případě plné obsazenosti apartmánu umožňujeme přidání přistýlky pro dítě za příplatek:

Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se platí cca 130 Kč na noc.

Za přistýlky pro všechny děti do 6 let se platí cca  260 Kč na noc.

 

Další doporučené hotely v kraji

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM počet hvězdiček: 4

Hotel a kongresové centrum Academic se nachází v klidném středu města Roztoky u Prahy. Z hotelu lze pohodlně dojet do historického centra Prahy i na Pražský hrad. Vzdálenost od hlavního města je pouhých 7 km  (metro A - stanice Dejvická), mezinárodní Letiště Václava Havla Praha je 13 km od hotelu....

Adresa: Tyršovo náměstí 2222, Roztoky

Cena: 1 566 Kč

Apartmán Apartmá Diana

Apartmán Apartmá Diana nezadáno

Nabízíme prostorný apartmán v přízemí rodinného domu. Dům se nachází ve středu obce Ostrá s výhledem na zahradu. Jedná se o útulné ubytování s rodinnou atmosférou....

Adresa: Ostrá 98, Lysá nad Labem

Cena: 350 Kč

Apartmán Apartmá Rakovník

Apartmán Apartmá Rakovník nezadáno

Nabízíme ubytování v samostatném apartmá, které se nachází v klidném prostředí historického centra města Rakovník. Parkování je zdarma přímo před apartmánem....

Adresa: Martinovského, Rakovník

Cena: 600 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace