AD Landek - Ubytování Ostrava

Vítejte tam, kde se budete cítit jako doma. Vítejte v hotelu AD Landek.

Pro hotelové hosty jsou připraveny nové, moderně zařízené, příjemné hotelové pokoje apartmánového typu, které nabízejí neobvyklý prostor a komfort.

Tento moderní, nízkoenergetický dům se vyznačuje jedinečným architektonickým ztvárněním a hosté se mohou těšit na wellness areál s panoramatickým výhledem. 

Pro hotelové hosty jsou připravena garážová stání.

AD Landek - Recepce

24 hodin denně

AD Landek - Popis pokojů

Prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaletou a bidetem, obývací pokoj s posezením, televizí, připojením na internet, jídelním stolem se sezením, kuchyňskou linkou s ledničkou a k tomu všemu samostatná ložnice – to vše na 80 m2. 

U každého hotelového pokoje je předzahrádka s výhledem a přímým vstupem do uzavřené hotelové zahrady s jezírkem a jedinečnou atmosférou Landeku.

AD Landek - Gastronomie

Na místě je k dispozici restaurace, kde se podává moderní česká i zahraniční kuchyně. Má také letní terasu a dětské hřiště. Každé ráno si pochutnáte na snídani „à-la-carte“.

AD Landek, Ostrava - Okolí

Mezi populární outdoorové aktivity patří rybaření na řece Odře, vzdálené 1 km, nebo si můžete zahrát golf v 7 km vzdálených Šilheřovicích.

AD Landek - Přístupnost

Nejbližší autobusová zastávka Petřkovice – nemocnice leží 300 metrů od hotelu Landek. Dálnice na Brno se nachází 3 km od hotelu.

Další doporučené hotely v kraji

 Hotel Terasa

Hotel Terasa počet hvězdiček: 4

...

Adresa: Nad přehradou 670, Frýdek-Místek

Cena: 1 390 Kč

AGROPENZION  Lhotka pod Ondřejníkem

AGROPENZION Lhotka pod Ondřejníkem nezadáno

Agropenzion Lhotka pod Ondřejníkem je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku....

Adresa: Lhotka 77, Kozlovice

Cena: 600 Kč

Hotel Anděl

Hotel Anděl počet hvězdiček: 3

Hotel Anděl je menší rodinný hotel s restaurací v podhůří Jeseníků, v malebném městečku Andělská Hora s ne víc jak 400 obyvateli....

Adresa: Andělská Hora 143, Andělská Hora

Cena: 410 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace