Apartman Al Centro - Ubytování Olomouc

Apartman Al Centro se nachází v samém historickém centru Olomouce. Ubytování má kapacitu 3 osoby. Najdete zde prostorné pokoje s účelným a moderním zařízením. Všechny významné olomoucké památky budete mít jako na dlani. Galerie, divadla i nákupní centra a zábavní parky jsou rozesety po blízkém okolí apartmánu. Nedaleko ubytování se nachází rozlehlý městský park, který vybízí k procházkám a aktivnímu odpočinku. Pokud máte rádi sport, tak jistě oceníte místní bazén, fitness centrum a sportovní halu.

Apartman Al Centro - Popis pokojů

Prostorný apartmán nabízí ubytování až pro 4 osoby. Najdete zde 4 lůžka, plně zařízenou kuchyni, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem.

Apartman Al Centro - Gastronomie

Jídlo si můžete připravit v zařízené kuchyni, která je součástí apartmánu. Nejbližší restaurace je vzdálená 170 metrů od ubytování.

Další doporučené hotely v kraji

Apartmán Apartmá Panorama Jeseník

Apartmán Apartmá Panorama Jeseník počet hvězdiček: 4

...

Adresa: Slezská 536, Jeseník

Cena: 1 390 Kč

Apartmán Brabenec

Apartmán Brabenec počet hvězdiček: 3

Ubytování v soukromí, v klidné, okrajové části města Jeseník....

Adresa: Nová 326, Jeseník

Cena: 800 Kč

Apartmán Charkovská 9

Apartmán Charkovská 9 počet hvězdiček: 3

Apartmán Charkovského 9 najdete v Olomouci nedaleko Olomouckého hradu. K dispozici zde budete mít soukromé parkovací místo. Apartmán je plně vybavený včetně kuchyně s kávou a čajem zdarma....

Adresa: Charkovská 9, Olomouc

Cena: 1 000 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace