apartmán Chalupa v Janovicích - Ubytování Janovice

Chalupa v Janovicích nabízí ubytování v klidné obci Janovice nedaleko Frýdku-Místku. Naleznete zde dva zařízené apartmány s terasou.

Objekt nabízí dva plně zařízené apartmány s terasou a přístupem na zahradu. Najdete zde také hernu pro děti a saunu s ochlazovacím bazénkem.

Parkovací stání  je hostům k dispozici v naší oplocené zahradě. Dále ve volném čase můžete využívat rozlehlou zahradu spolu s grillem.

Pro sportovce se nabízí možnost uschování lyží nebo kol.

Výhodná poloha v podhůří Moravskoslezských Beskyd přímo vybízí k pěším výletům i cykloturistice. Vzhledem k blízkosti Slovenska a Polska můžete během několika dní poznat hned tři země.

apartmán Chalupa v Janovicích - Popis pokojů

Každý apartmán má vlastní kuchyň a sociální zařízení.

apartmán Chalupa v Janovicích - Gastronomie

Využít můžete vlastní plně zařízenou kuchyň. Pro potraviny můžete jít do 500 metrů vzdáleného obchodu. Ve vzdálenosti 1,5 kilometru s nachází restaurace.

apartmán Chalupa v Janovicích , Janovice - Okolí

Apartmány se nachází v podhůří Moravskoslezských Beskyd je zde tak ideální krajina pro pěší a cyklistické výlety. Na své si zde přijdou příznivci lehčí turistiky i sportovci. Nedaleko se nachází Rožnov pod Radhoštěm se známým skanzenem. V blízkosti naleznete také vodní nádrže Žermanice a Těrlicko, které nabízí vyžití pro celou rodinu. Pokud holdujete nočnímu životu můžete navštívit známou Stodolní ulici v centru Ostravy.

apartmán Chalupa v Janovicích - Přístupnost

Auto můžete  nechat na neplaceném parkovišti před apartmány.

Další doporučené hotely v kraji

 Hotel Terasa

Hotel Terasa počet hvězdiček: 4

...

Adresa: Nad přehradou 670, Frýdek-Místek

Cena: 1 390 Kč

Hotel AD Landek

Hotel AD Landek nezadáno

Hotelová část apartmánového domu Landek se nachází 7 km severně od centra Ostravy. Součástí hotelu je sportovní a relaxační centrum, posilovna a krytý bazén....

Adresa: U Nemocnice 837/2, Ostrava

Cena: 1 255 Kč

AGROPENZION  Lhotka pod Ondřejníkem

AGROPENZION Lhotka pod Ondřejníkem nezadáno

Agropenzion Lhotka pod Ondřejníkem je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku....

Adresa: Lhotka 77, Kozlovice

Cena: 600 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace