Aparthotel Hartmanice - Ubytování Hartmanice

Aparthotel Hartmanice se nachází v podhůří Šumavy. Ubytovat se zde můžete ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových apartmánech s vlastní vybavenou kuchyní. Okolní malebná krajina vybízí k výletům a procházkám. Kromě krásných míst na Šumavě a v jejím podhůří se můžete vydávat i po pamětihodnostech západních a jižních Čech. V nedaleké Sušici najdete i zábavní a nákupní centra, ve kterých se zabaví i ti nejmenší. Mnoho zajímavých míst je k vidění i v sousedním Německu.

Aparthotel Hartmanice - Popis pokojů

K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové apartmány. Nechybí zde vlastní sociální zařízení, plně vybavená kuchyň nebo televize.

Aparthotel Hartmanice - Gastronomie

K ubytování si můžete dokoupit snídaně či polopenzi. Vlastní jídlo si můžete připravit v plně zařízené kuchyní, která je součástí každého z apartmánů. Nejbližší restaurace se nachází 150 metrů od ubytování. Obchod najdete ve vzdálenosti 100 metrů od aparthotelu.

Aparthotel Hartmanice, Hartmanice - Okolí

Obec leží na křižovatce turistických tras v podhůří našeho největšího národního parku. Malebná krajina vybízí k pěším i cyklistickým výletům. Navštívit můžete dobře známá a turisticky vyhledávaná místa, ale i oblasti téměř nedotčené člověkem. Mezi zajímavá místa patří unikátní ledovcový jezera, mezi které se řadí Čertovo a Černé jezero.

V zimě se v okolí objeví mnoho sjezdovek, které ocení zkušení lyžaři i úplní začátečníci. Ti se mohou naučit sjíždět svahy v jedné z lyžařských a snowboardových škol.

Za navštívení stojí blízký hrad Kašperk, který je známý například z oblíbené pohádky Anděl Páně. Turisticky velmi atraktivní jsou i katakomby v Klatovech.

Aparthotel Hartmanice - Přístupnost

Zaparkovat lze zdarma přímo u apartmánového domu.

Aparthotel Hartmanice - Podmínky

V případě, že uzavřená dohoda nebo smlouva je ze strany klienta nebo zprostředkovatele formou odstoupení zrušena (storno), je klient nebo zprostředkovatel povinen toto oznámit ubytovateli, a to formou faxové, emailové nebo poštovní zprávy. Zrušit smlouvu o ubytování je možné jen před zahájením ubytování.

Pro případ zrušení objednaného ubytování se sjednávají tyto storno podmínky:

ve výši 15% z ceny celkové služby při doručení storno zprávy ubytovateli do 60 dnů před nástupem.ve výši 30% z ceny celkové služby při doručení storno zprávy ubytovateli do 59 - 31 dnů před nástupem.ve výši 80% z ceny celkové služby při doručení storno zprávy ubytovateli do 30 - 8 dnů před nástupem.ve výši 100% z ceny celkové služby při zrušení smlouvy nebo dohody v době kratší než 7 dní před nástupem nebo v nenastoupení ubytování klienta bez předcházející zprávě o stornování pobytu.

Jakmile klient odešle platbu, tak tím souhlasí  s níže uvedenými storno podmínkami.

Další doporučené hotely v kraji

Penzion ***Centrum Tiffany Pension

Penzion ***Centrum Tiffany Pension počet hvězdiček: 3

Pension se nachází v centru Domažlic ,přímo u domažlické věže. Příjemné ubytování v rodinném prostředí s dvacetiletou tradicí. Pokoje jsou vybaveny včetně příslušenství . Parkování na vlastním parkovišti zdarma. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Možnost Wi-Fi připojení pro hosty zdarma. V blízkosti...

Adresa: Kostelní 102, Domažlice

Cena: 499 Kč

Penzion Alpský Dům

Penzion Alpský Dům počet hvězdiček: 3

Penzion stojí v klidné vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy u lesa a u potoka. Nabízí ubytování se stravou v moderních pohodlných apartmánových bytech. V blízkosti je lyžařský areál, turistické a cyklo stezky, koupání ve vlastním rybníčku....

Adresa: K Samotám 447, Železná Ruda

Cena: 330 Kč

Penzion ANGUS FARM

Penzion ANGUS FARM počet hvězdiček: 1

Pension je vybudovaný v půdních prostorách restaurace v obci Soběsuky. Dle historického pojetí starého venkovského stavení byla zachována jednoduchost. Pro dokonalý pocit pobytu v přírodě jsou pokoje zbudovány ve srubovém stylu.Kromě sociálního zařízení, je samozřejmostí minibar s občerstvením zdarma,...

Adresa: Neurazy-Soběsuky 9, Mileč

Cena: 900 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace