Amantis Vital Sport Hotel - Ubytování Desná

Amantis Vital Sport Hotel dříve \"Hotel Emilka\"se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v místě zvaném „Novina\". Nadmořská výška hotelu 796 m n.m., zajišťuje zdravý a čistý vzduch vhodný pro turistiku, cyklistiku, lyžařské sporty i jako odpočinkovou dovolenou s dětmi. Náš hotel je obklopen krásnou přírodou, kde procházky ocení jak mladí, tak starší občané.

Amantis Vital Sport Hotel - Recepce

8.00h - 20.00h

Amantis Vital Sport Hotel - Popis pokojů

Pokoje jsou zrekonstruované. Hotel má k dispozici dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, rodinné apartmány s oddělenými ložnicemi, čtyřlůžkové pokoje a jeden bezbarierový pokoj.

V každém pokoji se nachází sociální zařízení, TV-sat a wifi.

Amantis Vital Sport Hotel - Gastronomie

Hotelová restaurace je otevřena denně od 11:00 do 19:30 hodin, možné dokoupení polopenze i plné penze. Bar je otevřen od 11:00 do 22:00 hodin.

V hotelové restauraci je pro Vaše děti připraven dětský koutek s různými hračkami.

Amantis Vital Sport Hotel, Desná - Okolí

Amantis Vital Sport hotel je zasazen do malebného horského prostředí, obklopen panenskou přírodou Jizerských hor a je ideálním prostředím pro Vaši relaxaci. Skvělý i pro cykloturistiku, turistiku i procházky. Nedaleko (2,5 km) se nachází vodní nádrž Souš.

Amantis Vital Sport Hotel - Přístupnost

Autem - z Prahy po silnici E 65 směrem na Jablonec nad Nisou, poté směr Tanvald a Desná.

Bus/Vlak - do zastávky Desná, poté možnost využít hotelový shuttle bus

GPS souřadnice: 50.77302694, 15.31165611

Amantis Vital Sport Hotel - Další info

Amantis Vital Sport hotel je zasazen do malebného horského prostředí, obklopen panenskou přírodou Jizerských hor a je ideálním prostředím pro Vaši relaxaci.

Prostřednictvím hotelového wellness bychom Vám rádi nabídli neopakovatelný zážitek, který přispěje k Vaší relaxaci a podpoří vyváženost Vašeho těla a duše.
Naše wellness je součástí hotelu a je vnitřně přístupné z obou budov. Je otevřeno jak pro hotelové hosty, tak i pro širokou veřejnost. V přízemí naleznete hydromasážní vany whirpool, Kneippův chodník, finskou saunu, bylinkovou saunu a parní lázeň. Po schodech o patro výše Vás uvítá relaxační a odpočinková zóna s lehátky, časopisy s voudou a výběrem z čajů. Můžete také navštívit naši masérskou místnost a vybrat si z široké nabídky masáží.

Pro Vaše děti je připraven dětský koutek s různými hračkami v hotelové restauraci.

Amantis Vital Sport Hotel - Akce

Hotel je vhodný pro různé společenské, fireminí a školící akce.

Další doporučené hotely v kraji

Penzion Alpina

Penzion Alpina počet hvězdiček: 3

Nabízíme Vám pěkné ubytování v klidové okrajové části Jablonce s výhledem na Ještěd a jeho pohoří. Pension najdete 200 m před vyhlídkovým hotelem Petřín, odkud je nádherný výhled na panorama města a Jizerských hor....

Adresa: Stavební 42, Jablonec nad Nisou

Cena: 750 Kč

Antonie Hotel

Antonie Hotel počet hvězdiček: 5

Zbrusu nový hotel Antonie je novostavbou se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Nabízíme ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou. V regionu frýdlantského výběžku jsme výjimečným a ojedinělým konceptem....

Adresa: Zelená 905, Frýdlant

Cena: 2 590 Kč

Apart Hotel Jablonec

Apart Hotel Jablonec počet hvězdiček: 4

RODINNÝ HOTEL nabízí ubytování v moderním prostředí nedaleko centra města Jablonec nad Nisou v bezprostřední blízkosti jablonecké přehrady ( vodní nádrž Mšeno ), kde se v těsném sousedství nachází plavecký bazén s aquaparkem a městská sportovní hala. Poskytujeme moderní hotelové ubytování v domácím zázemí...

Adresa: Svatopluka Čecha 59, Jablonec nad Nisou

Cena: 891 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace