Hotel Arte - Ubytování Brno

Kompletní rekonstrukce byla provedena v roce 2008. Nabízíme Vám ubytování ve 13 pokojích. Celková obsaditelnost hotelu je 31 lůžek. Ideální pro setkání menších firem s ubytováním, pro tuto příležitost je možný i pronájem salonku s veškerou konferenční technikou včetně tlumočnických kabinek a tlumočníků.

Hotel Arte - Popis pokojů

Pokoje jsou komfortně vybaveny, kromě samozřejmého sociálního zařízení je zde k dispozici flat-TV, minibar, telefon, osobní trezor, vysokorychlostní Wi-Fi připojení zdarma, vysoušeč vlasů. Zdarma poskytujeme sekretářské služby, rezervaci letenek/jízdenek/vstupenek, praní a žehlení, přivolání taxi, Wi-Fi připojení v celé budově, pracoviště s počítačem a připojením na internet.

Hotel Arte - Gastronomie

Snídaně jsou v ceně ubytování, podávány každý den od 7.00 do 10.00 hodin, formou bufetu/švédský stůl. Protože se neustále snažíme vylepšovat naše služby a vyhovět náročným požadavkům našich hostí, připravili jsme novinku – projekt „Zdravá snídaně“. Kromě základního sortimentu kvalitních a chutných potravin, nově nabízíme čerstvé zeleninové a ovocné šťávy (bez konzervantů a chemických přísad) a bioprodukty (sýry, jogurty, ovoce...), protože myslíme nejen na pohodlí a zdraví našich klientů, ale i na životní prostředí.

Hotel Arte, Brno - Okolí

Hotel je situován na okraji centra města. Vhodný pro obchodníky i turisty a rodiče s dětmi. Veškeré památky města v dosahu.

Hotel Arte - Přístupnost

Z Hlavního nádraží se k nám dostanete tramvají č.1 (směr Řečkovice, výstupní zastávka Antonínská), autobusem č.67 (směr NC Král.Pole, výstupní zastávka Schodová), z letiště Brno-Tuřany autobusem č.76 (směr Hlavní nádraží, následuje přestup na linku autobusu č.67)

Další doporučené hotely v kraji

 DOWNTOWN APARTMENT

DOWNTOWN APARTMENT počet hvězdiček: 4

 ...

Adresa: Francouzská 21, Brno

Cena: na dotaz

 Hotel ITVV Hatě

Hotel ITVV Hatě počet hvězdiček: 3

Náš čtyřhvězdičkový hotel se nachází 15 km od města Znojma směrem na Vídeň a nabízí prostorné dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek a vlastní koupelnou a WC....

Adresa: Hatě 200, Znojmo

Cena: na dotaz

 Hotel Prestige

Hotel Prestige počet hvězdiček: 4

 ...

Adresa: Pražská 100, Znojmo

Cena: 1 430 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace