Penzion - Ubytovna Sport - Ubytování Beroun

Penzion - ubytovna SPORT se nachází v centru města Beroun. Naším cílem je nabídnout hostům kvalitní a pohodlné ubytování za rozumné ceny. Velmi dbáme na čistotu, pokoje se uklízí každý všední den. 

Penzion je umístěn v blízkosti sportovního areálu TJ LOKOMOTIVA BEROUN, který nabízí široké spektrum sportovního vyžití. Nachází se zde dva squashové kurty, fitness, tenisová hala, kurt na beachvolejbal, badminton, umělá tráva, sauna, bowling, hřiště pro děti, venkovní posilovna aj.  

Plavecký bazén a zimní stadion je cca 200 m od penzionu.

Parkování je možné u penzionu, kapacita parkoviště je 25 automobilů za cenu 20,- Kč/den. Nejbližší veřejné parkoviště je vzdáleno cca 3 minuty chůze od penzionu.

Snadné spojení do hl. m. Prahy umožňuje autobusová a vlaková doprava. Zastávky jsou vzdálené cca 5 minut chůze od penzionu.

Beroun je výchozím bodem pro mnoho výletů do okolí, navštívit můžete např. hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, chráněnou krajinnou oblast Český kras, cyklisté mohou využít několik cyklostezek (nabízíme možnost úschovy kol) atd. 

Penzion - Ubytovna Sport - Recepce

Otevírací doba recepce:

Po - Pá  7:00 - 12:00 a 17:00 - 20:00 h

Penzion - Ubytovna Sport - Popis pokojů

Penzion - ubytovna SPORT nabízí třicettři apartmánů a pokojů. Ve třetím patře se nachází penzion, kde jsou umístěny pokoje s vlastním sociálním zařízením, wifi a společnou kuchyňkou.

Ve druhém patře se nachází čtyři apartmány vybavené vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Ubytovna je umístěna také ve druhém patře, je určena pouze pro muže. Kuchyňka a společné sociální zařízení jsou umístěny na chodbě.  V prvním patře jsou umístěny dva apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením.

Penzion - Ubytovna Sport - Další info

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Platba platební kartou není bohužel možná.

Rezervace se považuje za platnou po zaplacení 50 % ceny za ubytování a veškeré služby s tím spojené, pokud není dohodnuto jinak. V případě nedodržení termínu úhrady zálohy jsme oprávněni pobyt zrušit bez dalšího upozornění. Záloha nebude převedena na jiný než předem dohodnutý termín, který je uvedený na zálohové faktuře. V případě nedodržení data nástupu záloha uatomaticky propadá a pokoj bude nabídnut k prodeji. Doplatek bude nárokován v den příjezdu. V den příjezdu je pokoj připraven od 17.00 hodiny. V den odjezdu prosíme o uvolnění pokoje do 10.00 hodin, pokud není předem dohodnuto jinak. 

Penzion - Ubytovna Sport - Podmínky

Obchodní a Storno podmínky1. Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

2. Zrušení pobytu zákazníkem

Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu recepce@ubytovaniberoun.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.

Storno poplatky při zrušení pobytu:

do 14:00 dne předcházejícího příjezdu - žádný storno poplatekpo 14:00 dne předcházejícího příjezdu - cena za první nocpři nedojezdu (nenastoupení na pobyt) - 100% z ceny objednaných služeb

U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

3. Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

Další doporučené hotely v kraji

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM počet hvězdiček: 4

Hotel a kongresové centrum Academic se nachází v klidném středu města Roztoky u Prahy. Z hotelu lze pohodlně dojet do historického centra Prahy i na Pražský hrad. Vzdálenost od hlavního města je pouhých 7 km  (metro A - stanice Dejvická), mezinárodní Letiště Václava Havla Praha je 13 km od hotelu....

Adresa: Tyršovo náměstí 2222, Roztoky

Cena: 1 566 Kč

Apartmán Apartmá Diana

Apartmán Apartmá Diana nezadáno

Nabízíme prostorný apartmán v přízemí rodinného domu. Dům se nachází ve středu obce Ostrá s výhledem na zahradu. Jedná se o útulné ubytování s rodinnou atmosférou....

Adresa: Ostrá 98, Lysá nad Labem

Cena: 350 Kč

Apartmán Apartmá Rakovník

Apartmán Apartmá Rakovník nezadáno

Nabízíme ubytování v samostatném apartmá, které se nachází v klidném prostředí historického centra města Rakovník. Parkování je zdarma přímo před apartmánem....

Adresa: Martinovského, Rakovník

Cena: 600 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace