Hotel O.K. 1 - Ubytování Beroun

Všechny pokoje v Hotelu OK1 jsou vybaveny psacím stolem, koberci, koupelnou se sprchovým koutem a TV. Pro tělesně postižené máme bezbariérový pokoj, rodinný pokoj je využíván hlavně v době prázdnin. Hostům poskytujeme slevu na sportovní vyžití  v našem Sportcentru. Mohou si zahrát tenis, squash, volejbal, využít saunu či fitcentrum.

Hotel O.K. 1 - Recepce

06:30 h - 22.00 h

Hotel O.K. 1 - Popis pokojů

K ubytování v hotelu nabízíme jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje . Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě.

Hotel O.K. 1 - Gastronomie

Ubytovaným hostům nabízíme i celodenní barový servis. V restauraci U Kropáčů a Koza Róza mají hosté hotelu slevu 10 % na konzumaci.

Hotel O.K. 1 , Beroun - Okolí

Beroun je výchozím bodem pro mnoho výletů do okolí, navštívit můžete např. hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, chráněnou krajinnou oblast Český kras, cyklisté mohou využít několik cyklostezek (nabízíme možnost úschovy kol) atd. 

Koupání

V létě je možné se vykoupat ve venkovním bazénu, vzdáleném 5 minut pěšky od hotelu. 

 Sport

TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s., provozovatel Hotelu OK1, nabízí hostům  10% slevy při využití jejich sportovišť. Nabídka je uvedena na adrese http://www.lokomotivaberoun.cz/

 Koněpruské jeskyně

Zajímavým a obohacujícím výletem je cesta ke Koněpruským jeskyním, které leží ve středních Čechách 7 km jižně od Berouna v chráněném území Český kras. Tento zajímavý výlet se dá spojit s prohlídkou nedaleko ležících hradů Křivoklát a Karlštejn.

bližší informace naleznete zde

Naučná stezka Zlatý kůň

K méně náročným poznávacím výletům patří naučná stezka Zlatý kůň. Stezka vede přímo od východu z jeskyní. Je dlouhá 3,5 km a udává se, že ji lze ujít za cca 90 minut.

bližší informace naleznete zde

Rozhledna Děd

K dalším výletům patří procházka krásnou přírodní scenérií na vrchol kopce, na kterém se tyčí krásná zachovalá rozhledna Děd. Výšlap se může zdát pro někoho náročným, ale výhled, který se Vám na vršku rozhledny naskytne, za námahu stojí.

Muzeum Český kras

Pokud nepatříte mezi obdivovatele toulek po přírodě. Nechte se zlákat krásnou expozicí Český kras, jeho příroda i první osídlení. Dějiny řemesel města Berouna, Pamětní síň Václava Talicha a Jana Preislera. To vše a mnohem víc Vás čeká v muzeu Český kras.

bližší informace naleznete zde

Hotel O.K. 1 - Přístupnost

Hlavní město Praha je z našeho hotelu dosažitelná hned několika rychlými způsoby. První rychlá a pohodlná možnost je Vaším automobilem. Na mezinárodní letiště Ruzyň se dostanete cca 15 minut a do Prahy dojedete za pouhých cca 20 minut. Pokud Vám nevadí autobusová doprava, tak každých 30 minut odjíždí autobus do Prahy a to přímo od hotelu. Pokud patříte mezi milovníky vlaků, jistě rádi využijete pohodlného a rychlého spojení Berouna s Prahou železnicí.

Hotel O.K. 1 - Další info

Ubytovaní hosté mají zdarma  k dispozici parkoviště hlídané elektronickou závorou. Snídaně je v ceně ubytování.

Další doporučené hotely v kraji

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM počet hvězdiček: 4

Hotel a kongresové centrum Academic se nachází v klidném středu města Roztoky u Prahy. Z hotelu lze pohodlně dojet do historického centra Prahy i na Pražský hrad. Vzdálenost od hlavního města je pouhých 7 km  (metro A - stanice Dejvická), mezinárodní Letiště Václava Havla Praha je 13 km od hotelu....

Adresa: Tyršovo náměstí 2222, Roztoky

Cena: 1 566 Kč

Apartmán Apartmá Diana

Apartmán Apartmá Diana nezadáno

Nabízíme prostorný apartmán v přízemí rodinného domu. Dům se nachází ve středu obce Ostrá s výhledem na zahradu. Jedná se o útulné ubytování s rodinnou atmosférou....

Adresa: Ostrá 98, Lysá nad Labem

Cena: 350 Kč

Apartmán Apartmá Rakovník

Apartmán Apartmá Rakovník nezadáno

Nabízíme ubytování v samostatném apartmá, které se nachází v klidném prostředí historického centra města Rakovník. Parkování je zdarma přímo před apartmánem....

Adresa: Martinovského, Rakovník

Cena: 600 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace