Anděl - Ubytování Andělská Hora

Hotel Anděl je menší rodinný hotel s restaurací v podhůří Jeseníků, v malebném městečku Andělská Hora s ne víc jak 400 obyvateli.

Hotel Anděl – leží v horské oblasti Jeseníků s přírodní rezervací Praděd s velmi čistým ovzduším, nedotčenou krásnou přírodou.
V blízkém okolí se nachází mnoho přírodních, historických a technických pokladů.

Hotel Anděl je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny, firemní, společenské akce, teambuilding, školení, lyžařské kurzy, školy v přírodě a sportovní soustředění.

IDEÁLNÍ PRO OZDRAVNÉ POBYTY SENIORŮ A DĚTÍ.

V zimním období prosíme rezervujte včas ! 2 zasněžované vleky s osvětlením a vyšší poloha s garancí sněhu (www.annaberg.cz) !

Celoroční pobyty skupin v přírodě, rekondiční, ozdravné, seznamovací, sportovní soustředění, lyžařské a branné kurzy. Přírodní tělocvična, krytá tělocvična, pronájem učeben ke vzdělávání.

Anděl - Recepce

sezóna: recepce 8-21

mimosezóna: recepce 9-20

Anděl - Popis pokojů

Kapacita hotlelu je nově až 58 lůžek ve 12 pokojích a apartmánech. Ubytování s vlastním soc. zařízením, v hotelu sauna, whirlpool, zahrada s grilem, terasa a dětský koutek. NEKUŘÁCKÁ restaurace s lobby barem.

Anděl - Gastronomie

Obvyklá česká i mezinárodní kuchyně, útulné rodinné prostředí.

Anděl, Andělská Hora - Okolí

Vlastní vleky, letní terasa, zahrada s grilem, dobrá kuchyně. 10km wellness Bruntál, 10km nejvyšší bod ČR Praděd, Karlova Studánka, vodopády Bílé Opavy. Mimosezónní houbaření.

Malebné městečko na svahu poutní hory Annaberg. Jako by zaspalo posledních 100let, probouzí se novým lyžařským centrem (www.annaberg.cz) do moderní doby. Čistá nedotčená příroda, překrásné výhledy a terény k výletům i tůrám. Blízký je hlavní hřeben Jeseníků s nejvyšší horou Pradědem 1492 m.n.m. Ideální pro cyklovýlety. Blízké stáje legendárních koní Paramona a Železníka pro milovníky koní a vyjížděk na nich. Blízké lázně Karlova Studánka, moderní wellness centrum v Bruntále a mnoho dalších sportovních příležitostí.

Anděl - Přístupnost

Autem do Bruntálu, pak výjezd cca 10km směr Světlá Hora, Vrbno pod Pradědem, Jeseník - Andělská Hora je za obcí Světlá, v mírném kopci na úpatí Annenského vrchu.

Vlakem do Bruntálu, pak bus směr Vrbno pod Pradědem.

Hotel je v centru obce, parkoviště u hlavní silnice, nelze přehlédnout.

Anděl - Akce

Pro organizované skupiny a kurzy výrazné slevy na pobyt i vleky, organizujeme LYŽAŘSKÉ KURZY NA KLÍČ s veškerým komfortem a zázemím pro dozorující pracovníky. Vyžádejte si bližší nabídku.

Anděl - Podmínky

Obchodní a Storno podmínky1. Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

2. Zrušení pobytu zákazníkem

Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem, pokud neuplatnil slevu na nevratnou cenu. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu hotel.andel@tiscali.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.

Storno poplatky při zrušení pobytu:

7 dní před příjezdem - žádný storno poplatek6-2 dny před příjezdem - 50% z ceny objednaných služebpři nedojezdu (nenastoupení na pobyt) - 100% z ceny objednaných služeb

U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

3. Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

Další doporučené hotely v kraji

 Hotel Terasa

Hotel Terasa počet hvězdiček: 4

...

Adresa: Nad přehradou 670, Frýdek-Místek

Cena: 1 390 Kč

Hotel AD Landek

Hotel AD Landek nezadáno

Hotelová část apartmánového domu Landek se nachází 7 km severně od centra Ostravy. Součástí hotelu je sportovní a relaxační centrum, posilovna a krytý bazén....

Adresa: U Nemocnice 837/2, Ostrava

Cena: 1 255 Kč

AGROPENZION  Lhotka pod Ondřejníkem

AGROPENZION Lhotka pod Ondřejníkem nezadáno

Agropenzion Lhotka pod Ondřejníkem je umístěn v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku....

Adresa: Lhotka 77, Kozlovice

Cena: 600 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace